VÝSLEDKY ŽÁKŮ NAŠÍ ZUŠKY V OKRESNÍCH KOLECH CELOSTÁTNÍCH SOUTĚŽÍ

Soutěž ve hře na akordeon
Semily, úterý 19. února 2019
Matěj Šobáň 1. místo s postupem do krajského kola 

4. kategorie (uč. Petr Ochman).
Krajské kolo se koná v úterý 19. března 2019 v Jablonci nad Nisou

Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů
Turnov, čtvrtek 28. února 2019
Houslové duo ZUŠ Semily
Metoděj Bartoň - housle, Jan Šobáň – housle 1. místo s postupem do krajského kola
1. kategorie 1) smyčcová dua (připravila Michaela Pernecká)

Smyčcové kvarteto ZUŠ Semily 2. místo
Eliška Jarolímková – housle, Zdislava Svobodová – housle, Božena Převrátilová – viola, Darja Mojžíšová – violoncello
1. kategorie 2) smyčcová tria, kvarteta  (připravila Miroslava Jeřábková)

Smyčcové trio ZUŠ Semily
Dora Koťátková – housle, Anna Novotná – housle,
Marie Salavová – viola 2. místo
3. kategorie 2) smyčcová tria, kvarteta  (připravila Miroslava Jeřábková)

Smyčcové trio ZUŠ Semily
Dominik Carda – housle, Jan Koťátko – housle, Jan Bartoň – viola 1. místo s postupem do krajského kola
4. kategorie 2) smyčcová tria, kvarteta  (připravila Miroslava Jeřábková)

Smyčcové kvarteto ZUŠ Semily
František Myslivec – housle, Ondřej Zajpt – housle,
Václav Bartoň – viola, Anna Hošková – violoncello 1. místo
4. kategorie 2) smyčcová tria, kvarteta  (připravila Miroslava Jeřábková)

Klavírní kvarteto ZUŠ Semily
Sára Bažantová – housle, Anna Tvrzníková – viola, Adéla Zajptová – violoncello, Anna Hošková – klavír 1. místo s postupem do krajského kola
4. kategorie 4) tria, kvarteta s klavírem (připravila Miroslava Jeřábková)

Krajské kolo se koná v úterý 2. dubna 2019 v Semilech. Všem žákům, kteří se připravili na okresní kola soutěží, děkuji za dobrou reprezentaci a postupujícím přeji, aby si v krajském kole dobře zahráli. Děkuji také učiteli a učitelkám, kteří žákům pomohli k velmi pěkným hudebním výkonům

Jiří Kurfiřt, ředitel ZUŠ Semily

SOUTĚŽE ZUŠ 2015/2016

Školní kola

4. 2. 2016 čtvrtek 9:00
Celostátní soutěž ZUŠ; Komorní hra s převahou dechových nástrojů; školní kolo

25. 2. 2016 čtvrtek 9:00
Celostátní soutěž ZUŠ; Hra na akordeon (včetně komorní a souborové hry); školní kolo

24. 2. 2016 středa 9:00
Celostátní soutěž ZUŠ; Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů; školní kolo

xx.1. xxxxxx  8:00
Celostátní soutěž ZUŠ; Literárně dramatický obor: Kolektivní projev; školní kolo

KRAJSKÁ KOLA

16. 3. 2016 středa

Celostátní soutěž ZUŠ; Hra na akordeon (včetně komorní a souborové hry); krajské kolo; ZUŠ Jablonec nad Nisou; do 3. 3. 2016

16. 3. 2016 středa
Celostátní soutěž ZUŠ; Hra na elektronické klávesové nástroje; krajské kolo; ZUŠ Jablonec nad Nisou; do 3. 3. 2016

18. 3. 2016 nebo 19. 3. 2016 pátek nebo sobota
Celostátní soutěž ZUŠ; Soutěžní přehlídka pěveckých sborů; krajské kolo; ZUŠ Semily/KC Golf; do 28. 2. 2016

23. 3. 2016 středa
Celostátní soutěž ZUŠ; Komorní hra s převahou dechových nástrojů; krajské kolo; ZUŠ Česká Lípa; do 7. 3. 2016

2. a 3. 4. 2016 sobota a neděle
Celostátní soutěž ZUŠ; Literárně dramatický obor: Kolektivní projev; krajské kolo; ZUŠ Liberec Frýdlantská; do 29. 2. 2016

 

5. 4. 2016 úterý
Celostátní soutěž ZUŠ; Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů;  krajské kolo; ZUŠ Turnov; do 15. 3. 2016

OKRESNÍ KOLA

xx. 2. 2016 Turnov a Semily se poradí

Celostátní soutěž ZUŠ; Literárně dramatický obor: Kolektivní projev; okresní kolo; do 28. 2. 2016

23. 2. 2016 úterý
Celostátní soutěž ZUŠ; Komorní hra s převahou dechových nástrojů; okresní kolo; ZUŠ Semily; do 5. 2. 2016

3. 3. 2016 čtvrtek
Celostátní soutěž ZUŠ; Hra na akordeon (včetně komorní a souborové hry); okresní kolo; ZUŠ Semily; do 19. 2. 2016

3. 3. 2016 čtvrtek
Celostátní soutěž ZUŠ; Hra na elektronické klávesové nástroje; okresní kolo; ZUŠ Semily; do 19. 2. 2016

 

8. 3. 2016 úterý
Celostátní soutěž ZUŠ; Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů; okresní kolo; ZUŠ Turnov; do 19. 2. 2016 nebude porada se sbory Celostátní soutěž ZUŠ; Soutěžní přehlídka pěveckých sborů; okresní kolo

ÚSTŘEDNÍ KOLA

28. 4. – 1. 5. 2016 čtvrtek – neděle

Celostátní soutěž ZUŠ; Hra na elektronické klávesové nástroje; ústřední kolo; ZUŠ Františkovy Lázně; do 31. 3. 2016

5. – 8. 5. 2016 čtvrtek – neděle
Celostátní soutěž ZUŠ; Komorní hra s převahou dechových nástrojů; Ústřední kolo; ZUŠ M. Ríši Orlová; do 31. 3. 2016

6. – 8. 5. 2016 pátek – neděle
Celostátní soutěž ZUŠ; Hra na akordeon (včetně komorní a souborové hry); Ústřední kolo; ZUŠ T. Brzkové Plzeň; do 31. 3. 2016

13. – 15. 5. 2016 pátek – neděle
Celostátní soutěž ZUŠ; Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů; Ústřední kolo; ZUŠ V. Nováka Jindřichův Hradec; do 10. 4. 2016

20. – 25. 5. 2016 pátek – neděle
Celostátní soutěž ZUŠ; Soutěžní přehlídka pěveckých sborů; Ústřední kolo; ZUŠ B. Smetany Litomyšl; do 31. 3. 2016

8. – 9. 6. 2016 středa – čtvrtek
Celostátní soutěž ZUŠ; Skladatelská soutěž; Ústřední kolo; ZUŠ Háj ve Slezsku / Hradec nad Moravicí. Do soutěže budou přijímány práce, které vznikly po14. 6. 2013, tedy po minulé skladatelské soutěži; uzávěrka přihlášek a prací je 27. 11. 2015

 

2. – 5. 6. 2016 čtvrtek – neděle         
Celostátní soutěž ZUŠ; Literárně-dramatický obor: Kolektivní projev; Ústřední kolo; ZUŠ Litvínov, Podkrušnohorská; do 14. 4. 2016

Další články...

  1. SOUTĚŽ 2012 ZPĚV